HD_MRK
Hoopheggen logo
SNGL-evenement!

Webinar
28 mei 2025
20.00 – 21.30 uur

Webinar: Leer jouw Hoopheggen heg monitoren!

 
 

Ben jij heggeneigenaar via Hoopheggen? Dan hebben we goed nieuws! Op woensdag 28 mei van 20:00 tot 21:30 uur organiseren we een speciaal online webinar over het monitoren van jouw heg. Een uitgelezen kans om meer te leren over biodiversiteit in jouw eigen tuin!

Voor wie?

Dit webinar is exclusief voor Hoopheggen-heggeneigenaren.

Wat kun je verwachten?

Onze ecoloog Tim Asbreuk (Eelerwoude) neemt je mee in de wereld van biodiversiteit. Hij vertelt waarom heggen zo waardevol zijn voor de natuur en laat zien hoe je zelf aan de slag kunt met het monitoren ervan. Je krijgt praktische tips en duidelijke uitleg, zodat je meteen van start kunt gaan.

Daarna laat Jantine Schinkelshoek namens Hoopheggen zien hoe jouw observaties bijdragen aan het Hoopheggen-monitoringsprogramma en hoe we samen de impact van onze heggen in kaart brengen.

Praktische info

  • Datum: Woensdag 28 mei

  • Tijd: 20:00 21:30 uur

  • Locatie: Online (je ontvangt een week van tevoren de deelnamelink)

  • Maximaal aantal deelnemers: 50

Meld je aan!

Aanmelden kan tot 20 mei via dit formulier. Wees er snel bij vol is vol!

Oeps! We konden je formulier niet vinden.

 
FTR